Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
Регистрация: 02.10.2012 Ивано-Франковск Сообщений: 25
#5562641

yura_brt, дякую! там є ручка (фото є в мене в альбомі, то просто на відео не кінцевий варіант), погано то що багато шліців і трохи тяжко попадати (то з жигульовських карданів роблено), треба буде краї шліців трохи поспиловувати щоб легше було включати

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

RUSLAN_IF написал:
ВОМ прикарпатець

добра робота Молодець !!! доробити лишень ручку ВКЛ-ВИКЛ

Регистрация: 02.10.2012 Ивано-Франковск Сообщений: 25

заміна півосей для того щоб розвести колеса на 1,2 м (можна до 1,3) бо по стандарту можна на 1,1 м. Одна вісь коштувала виточити біля 200 грн, може трохи більше, не памятаю

відео

Регистрация: 02.10.2012 Ивано-Франковск Сообщений: 25

ВОМ прикарпатець

yura_brt, та яцю маю но там бортові старого типу а в інструкції нові ненаписано

yura_brt написал:
yura_brt, лишнє масло вижине через сапун і залишиться 1л ,а от у бортові більше не зальєте тому що заливні пробки не дадуть

так я цю інструкцію маю но там не такі бортові там старого типу) а який сапун????в мене нічого такого немає на мості

Регистрация: 11.12.2015 Нижний Новгород Сообщений: 28

yura_brt, вечер добрый...есть вопрос к знатокам - промежуточный вал кпп (тот что выпрессовывается наружу болтами М8 в трубку, их там соосных вала два) - возможно ли при затруднении вынуть наружу каждый со своей стороны выбить их вместе со стороны кожуха кпп(сцепления) в сторону крепления кардана?

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

yura_brt, лишнє масло вижине через сапун і залишиться 1л ,а от у бортові більше не зальєте тому що заливні пробки не дадуть

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

DimonDjX написал:

cum написал:
DimonDjX, в бортові скільки влізе, в міст порядку 2,5.

Дякую
я думаю 1 - 1,5 літра вистачить в бортову

скачайте інструкцію по експлуатації вона лижить вище #137 і користуйтесь . бортові-0.2л міст -1л .Успіху!

cum написал:
DimonDjX, в бортові скільки влізе, в міст порядку 2,5.

Дякую
я думаю 1 - 1,5 літра вистачить в бортову

DimonDjX, в бортові скільки влізе, в міст порядку 2,5.

Хто э вдома ?? купив масло а питання скільки куди ??? в мене його взагалі небуло))) ніде(( був нігрол і то незнаю чи багато бортові нові не старі в старих пише 800грам в міст 1 літр хто скаже точно у кого з валом отбора ???

Всім привіт хто підкаже як треба засильно затягувати регуліровочні гайки диференціалу??у задньому мості. я все скрутив треба відрегулвати

Є бортова із коротким "чулком" не оброблена а також форма для відливу бортових для ТМК Прикарпатець (універсальна прав/лів).Пишіть yura2401@ukr.net

Заходьте на мій канал підписуйтесь ставте пальці буде багато відео на різні теми

cum, для авто точно немаэ я був в центральному((

DimonDjX написал:

cum написал:

DimonDjX написал:

від чого взяти такі шпильки в мене молдаван вкрутив туди боти

На автомобільному базарі. Міцність на розрив беріть не менше 12,9 і не жалійте на болти, шпильки, гайки і т.д. грошей

Ходив на ринок центральний не знайшли нічого тільки мідні такі самі є а на рахунокболтів так вобше тільки від ауді А6 знайшли 10,5 по 60грн за болт
от такі купив на початок но вони звенять дзвінко дивно старі ще радянські ззаводу кажуть но не калені вроді незнаю стара шпилька не звенить

я купую в Рівному, в одному місці де продаються все кріплення (металеве і пластикове ) на автомобілі і підбираю по діаметру, довжині, кроку різьби і т.д. Пошукайте - і у Вас має таке бути

cum написал:

DimonDjX написал:

від чого взяти такі шпильки в мене молдаван вкрутив туди боти

На автомобільному базарі. Міцність на розрив беріть не менше 12,9 і не жалійте на болти, шпильки, гайки і т.д. грошей

Ходив на ринок центральний не знайшли нічого тільки мідні такі самі є а на рахунокболтів так вобше тільки від ауді А6 знайшли 10,5 по 60грн за болт
от такі купив на початок но вони звенять дзвінко дивно старі ще радянські ззаводу кажуть но не калені вроді незнаю стара шпилька не звенить

Регистрация: 02.10.2012 Ивано-Франковск Сообщений: 25

TARAS M, там есть шлицы.
С одной стороны намертво закреплено, а с другой свободно ходит, это был один из критериев подбора карданов для того чтобы один край свободно ходил
Все работает аналогично как в основном кардане к приводу заднего моста.
ВОМ работает при максимальных поворотах как в лево так и вправо на максимальной скорости вращения, хорошо центробежные, имею видео, могу по необходимости выслать

{{post:5500655}}
упс не 1,3мм а 13мм

cum, я ходил
предложили от москвича, но это не такая - мало металла, много резьбы
завтра есть сьогони на автошрот пойду может там такое есть что-то мало в моей резьбы там в середине больше можно вкрутить около 2 см точно я в нете нашел так похожи на коллекторах стоят