Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
#2771871

reva, Посмотри вот здесь,может что-то подобное найдёшь.

Доброго вечора!!!!-підскажіть будь-ласка,я намилився ставити собі на кутаісі Sadko ge 200-це правильний варіант,чи ні????-підскажіть будь-ласка,хто вже його ставав на свій МБ -розкажіть про всі ньюанси,з якого матеріалу робили чашку на сцеплення,перехідну плиту,може якісь розміри є!!!-Дякую!!!

Назар1 написал :
Доброго вечора!!!!-підскажіть будь-ласка,я намилився ставити собі на кутаісі Sadko ge 200-це правильний варіант,чи ні????-підскажіть будь-ласка,хто вже його ставав на свій МБ -розкажіть про всі ньюанси,з якого матеріалу робили чашку на сцеплення,перехідну плиту,може якісь розміри є!!!-Дякую!!!

Форум читать нужно,это не справочная служба!
Можно поставить даже для авиамоделей ,но толку?
Исходить нужно от кубиков ,а не от рекламируемой мощности.Родной 330,нужен,как минимум 270.

amentist написал :
Форум читать нужно,это не справочная служба!

-я просто попросив допомоми,я читав і знаю,що його ставили ,але яка плита,яка чаша на сцеплення????
а на рахунок кубіків,то тут при тих самих 3500 об є тих самих 6.5 к.с.!!!!-дякую,що так переймаєтесь))))))))

Назар1 написал :
-я просто попросив допомоми,я читав і знаю,що його ставили ,але яка плита,яка чаша на сцеплення????
а на рахунок кубіків,то тут при тих самих 3500 об є тих самих 6.5 к.с.!!!!-дякую,що так переймаєтесь))))))))

-у мене стоіть такий двигун але мощі дійсно маловато став по можливості сильніший

куплю фрезу недорого!!!

хіба цей Sadko ge 210?????????????

Назар1 написал :
хіба цей Sadko ge 210?????????????

Двигатель бензиновый FORTE F200G небачу великоі різниці !!!!!

в цьому взагалі 196 кубіків,а в ge 210- 212 см3))))-порадьте що краще)))-пліз,бо в мене вже скоро голова взірветься))))

Регистрация: 05.05.2009 Ивано-Франковск Сообщений: 325

Однозначно для Кутаиси нужен китайский двигатель 300 см3 и больше , дизель - 290 см3. 200см3 - слабоваты.

mukola написал :
Однозначно для Кутаиси нужен китайский двигатель 300 см3 и больше , дизель - 290 см3. 200см3 - слабоваты

а Ви який ставили????

Регистрация: 05.05.2009 Ивано-Франковск Сообщений: 325

200см3

mukola написал :
200см3

і що????-заслабо????-бо я хочу 212 см3,по потужності вроді співпадає,там 4.9кВт,а в оригіналі стояв 4,8кВт

Регистрация: 05.05.2009 Ивано-Франковск Сообщений: 325

Для нашого грунту (глинка) - заслабий.

в мене чорнозем)))))-надіюсь,що буде супер знайшов в Києві за 1449 грн))))-а у Львові 1850!!!

mukola написал :
Для нашого грунту (глинка) - заслабий.

Назар! Хочешь геморрой - будешь его иметь . У меня приятель купил с генератора Хонду g390 за700 гр.(повезло) Конус SAE? пришлось делать насадку в DIN?,по работе не вижу существенной разницы с родным движком.

Назар1 написал :
Доброго вечора!!!!-підскажіть будь-ласка,я намилився ставити собі на кутаісі Sadko ge 200-це правильний варіант,чи ні????-підскажіть будь-ласка,хто вже його ставав на свій МБ -розкажіть про всі ньюанси,з якого матеріалу робили чашку на сцеплення,перехідну плиту,може якісь розміри є!!!-Дякую!!!

зайди на ютуб і подивись який поставили--(мотоблок кутаиси супер 610 с дизельным двигателем)

Назар1,
Затягиваем ремень,вытираем слезу и покупаем нормальный гильзованный двигатель,например Кипор 270.
Покупать дешевый и не гильзованный себе дороже.

reva, А,ссылку ?

ПОЖАЛУЙСТА -ОТРАБОТАЛ СЕЗОН С ФРЕЗОЙ НИКАКИХ ПРОБЛЕМ НЕВОЗНИКЛО

reva,
Володя,это 178 или 186? Чет на видео большим кажется. А фото переходного фланца Нету? Неплохо было бы увидеть.