Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167
#5327461

сезон копать картошку, делимся чем и как копаем , какая почва и каков урожай?

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

копка картошки 2015 год копалка 2х рядная с небольшим дополнением окучника теперь я экономлю время на развороти в прошлом году копал так #1322

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

власника в студію

Регистрация: 02.07.2012 Харьков Сообщений: 1724

yura_brt написал :
двигун який????

Так там же написано: Мінітрактор "Прикарпатець" з дизельним мотором 1.5D citroen SAXO

"Кентавры" (клоны 105-ки и 135-ки)

Привіт всім Приймайте новачка))[URL=]

Регистрация: 05.05.2012 Ивано-Франковск Сообщений: 1015

DimonDjX написал :
Привіт всім Приймайте новачка))[URL=]

Поздравляю, сам на него смотрю, когда-то пожалел 4000 у.е. за миник и всю навеску, продавал человек, который за границу ехал на ПМЖ, у меня тогда мотоблок Мотор Сич был и вся навеска... хотя думаю, когда его куплю, он меня бы выручил сильно. Главное Вы недалеко от меня живете, может когда-то буду просить ликбез провести по минику...
От всей души поздравляю

KoxiC, Дуже дякую

Все гарно но немає вилки включення вома і задня бортова надламана на кріпленні фланець сам аж 3 болти задіває зніму попробую заварити, корабля варив думаю все вийде)) купив електроди НЧ-4 (для зварки свинцю) попробую як не піде то нержавійкою мє взяти думаю буде краще чим зараз там якась шайба як весь фланець то все держить щей пробували прилипити простими електродами ніби щурі гризли

а ще повертає в право дуже далеко а в ліво мало там наварено якихось залізяк замість кріплення тормозів нема правий тормозний барабан рухається напевно відламаний теж короче треба крутити і крутити ще

ой цч-4

так бортову заварив надіюсь буде тримати вроді тріщин не давало) но є пори дуже мало не дуже воно гарно вариться но всетаки краще чим ніяк фото скину як обшліфую ще треба купляти полуось( зламана теж ( дзвонив питав 1300 гривень

то написав для зварки чугуну а не свинцю))))

yura_brt,

yura_brt написал :
ручку переставил вот так и нога проходит между рулем и сидением и появилась возможность включать Плавающий режим

у меня в низ подем а не опускание

аууу есть кто дома??
у ково ВОМ на 8шлицов?? у меня на 6 печалька

Допоможіть у кого є ще зеводське кріплення скажіть розміри будьласка

DimonDjX, робіть зразу на 2 гідроциліндри

cum,
Я в цьому році вирішив зайнятись садоводством. Засадив одну ділянку 60 сот. саджанцями...
Все вроді добре поки не піднялася трава - а з нею і бур'яни. Постало питання постійного косіння з подрібненням (для швидкого перегнивання залишків). І от купив я мульчер Ino elite l 160

Та от виявилося, що наш трактор для нього заслабкий.
І от я в пошуках трактора порядка 40-50 к.с. і вагою порядку двох тон.
А так як сума вийде не мала, мушу прикарпатця продавати.
в моїх повідомленнях є етапи капремонту і вдосконалення мого трактора (є на що подивитись)

cum,
Я тоже могу на родном языке. Но в принципе это нарушает правила форума. Хотя я конечно понимаю что ты это делаешь принципиально.

Регистрация: 02.07.2012 Харьков Сообщений: 1724

Микаэл написал :
Я тоже могу на родном языке

этрусские фрески чи шо ? (хоть и понятно, что армянский,..., но не понятно шо там )))) ).

cum, не так фото вставляєте, треба щоб голова хилилася на ліво а не на право, мужика ж завжди на "ліво" тягне...

"Кентавры" (клоны 105-ки и 135-ки)

Регистрация: 02.07.2012 Харьков Сообщений: 1724

треба перекладача

"Кентавры" (клоны 105-ки и 135-ки)